Zuzana Vaňková


O mně

›  › ing.arch vlaďka poláková › photographer jana labuťová

Jako designérka se při navrhování interiérů opírám o intuici, ergonomii a hravost. Výsledkem mají být dispozičně logické a barevně výrazné prostory.

Moje práce je zaměřena na rekonstrukce, zařizování a proměny bytových jednotek i komerčních interiérů. Výrazně se také věnuji poradenství ve všech dalších oblastech týkajících se interiérů a vytváření prostorů. Pokud jde o komerční interiéry, důraz kladu na upoutání pozornosti cílové skupiny požadovaným směrem, zatímco u privátních interiérů se zaměřuji na zprostředkování pocitu domova a pohodlí.

Po studiu na Technické univerzitě Zvolen, obor Průmyslový design nábytku, jsem dlouhodobě spolupracovala s architektonickým ateliérem de.fakto. V průběhu této spolupráce jsem měla možnost navrhnout a realizovat mnoho komerčních i privátních interiérů, včetně autorského nábytku a osvětlení. Narodila jsem se na Slovensku v Považské Bystrici.

 

… uklízím. Schovávám nutné zbytečnosti. Prostory zvětšuji, prosvětluji, dávám jim logiku a jednoduchost. Ráda si hraju s barvami a akcentem. Hledám příběh nebo poezii. Když potkám klienta s otevřeným srdcem a myslí, radostí jásám a nabízím mu vše, co umím …

Zuzana Jančušková


Edit this post